Dom ProduktyŻuraw montowany na ciężarówce

XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego

dobra jakość Prime Mover Truck na sprzedaż
Ufamy SHMC za jego stabilną jakość i doskonałą obsługę. Będzie utrzymywać długoterminową współpracę z SHMC.

—— Pauline

Kiedy wybierasz partnerów, zwiększasz prawdopodobieństwo sukcesu. Dlatego wybieramy SHMC. Dzięki!

—— Keleman

Im Online Czat teraz

XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego

Chiny XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego dostawca
XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego dostawca XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego dostawca XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego dostawca XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego dostawca XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego dostawca XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego dostawca

Duży Obraz :  XCT35 XCMG Official Mobile Truck Crane 35 Ton 65m Wysokość podnoszenia żurawia teleskopowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CIVL
Orzecznictwo: ISO,CCC
Numer modelu: CIVL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: USD1-USD220,000 UNIT
Szczegóły pakowania: Nago
Czas dostawy: W ciągu 35 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 300 jednostek na pół roku
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
marki: XCMG-SINO Użycie: Budowa
Max. podnoszenie ciężarów: 35 ton Max. Wysokość podnoszenia: 65m

XCT35 XCMG oficjalna mobilna ciężarówka dźwig 35 ton dźwig teleskopowy

Wprowadzenie:

Żuraw samochodowy XCT35 jest przeznaczony głównie na rynek krajowy, w tym na potrzeby rynku międzynarodowego. Przyjmując ekskluzywne, samodzielnie wykonane podwozie, ma zastosowanie do szerszych dróg, na których podnoszenie i podnoszenie normalnych konstrukcji może zaspokoić typowe miejsca podnoszenia o wyższej wysokości podnoszenia, większej sile udźwigu i wyższej wydajności pracy. Jest szeroko stosowany w wielu skomplikowanych miejscach pracy, takich jak budownictwo, remont urbanistyczny, transport, port, most, ropa i górnictwo.

Z trzyosiowym podwoziem żurawia i wysięgnikiem w kształcie litery H, XCT35 ma pięcioczęściowy wysięgnik w kształcie litery U z podwójnym siłownikiem i teleskopowym systemem linowym, dwoma wysięgnikami kratowymi i wbudowanymi podwójnie niezależnymi wciągarkami. Wyposażony w układ napędowy o niskiej prędkości i dużym momencie obrotowym, przyjmuje nowy energooszczędny układ hydrauliczny z wbudowaną przeciwwagą i układem hydraulicznym wrażliwym na obciążenie podwójnej pompy. Do podnoszenia wykorzystywane są stały silnik i niskoobrotowy system obrotu z dużym momentem obrotowym. Nowa seria XCT charakteryzuje się wielką elegancją z uwarstwioną zakrzywioną pokrywą i dużym monolitycznym panelem sterowania w kabinie operatora. Wszystkie te funkcje zapewniają najwyższą wydajność, przyczyniając się do zwiększenia inteligentności, oszczędności energii i humanizacji.

Zalety:

(1) Wysoka wydajność

Pięcioczęściowy wysięgnik z profilem w kształcie litery U optymalizującym proporcję wysokości i szerokości wykonany jest z importowanego materiału o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, który ma zalety dużego obciążenia i odporności na zginanie przy niewielkim ugięciu. Osadzone suwaki z obsługiwaną dużą powierzchnią mogą wyeliminować kontakt punktowy lub liniowy między suwakiem a wysięgnikiem i zmniejszyć naprężenie styku lufy wysięgnika. Kompaktowy wysięgnik skutecznie poprawia zachodzącą na siebie długość wysięgnika i zwiększa wydajność podnoszenia. Długość wysięgnika 42 m przy wysięgniku wysięgnika w kształcie litery H 5,975 m × 7 m zapewnia znaczną poprawę stabilności przy udźwigu przekraczającym 10% najwyższego poziomu w branży.

Dodano precyzyjny zawór odcinający ciśnienie, aby zapobiec wstrząsowi ciśnieniowemu podczas operacji podnoszenia, aby wyeliminować wstrząsanie wciągarki podczas opuszczania haka w przypadku wysokiej temperatury oleju hydraulicznego, znacznie poprawiając niezawodność operacji podnoszenia. Duży silnik skokowy, w połączeniu z obwodem uzupełniania oleju specjalizowanym dla wciągarki i precyzyjnym sterowaniem hamulca, przyczynia się do prędkości reakcji w milisekundach i ponownie chroni przed niekontrolowaną prędkością i zapobiega ześlizgiwaniu się ładunku podczas rozpoczynania drugiego podnoszenia.

(2) Inteligencja

Najnowsza platforma sterowania i technologii z systemem ponownego planowania zapewnia obsługę i inteligencję jazdy. XCT 35 jest wyposażony w wiele funkcji, takich jak automatyczne planowanie podnoszenia, wyświetlacz instrumentów wirtualnych, automatyczny przełącznik w wielu językach, tempomat i zdalne wyłączanie płomienia.

(3) Oszczędność energii

Nowy energooszczędny układ hydrauliczny obejmuje hydrauliczny układ podnoszenia składający się z pompy o zmiennym wydatku i silnika o stałym wydatku oraz obrotowy układ hydrauliczny składający się z pompy o stałym wydatku i silnika o stałym wydatku z dużym momentem obrotowym o niskiej prędkości. Stosowana jest dojrzała technologia buforowania obrotu. Zewnętrznie sterowany wysięgnik obniżający moc w połączeniu ze spadkiem grawitacyjnym powoduje zwiększenie prędkości opuszczania z większego kąta wysięgnika, poprawiając wydajność pracy o ponad 30% i zmniejszając zużycie oleju średnio o 15% w ogólnych warunkach pracy. Inteligentny układ hydrauliczny nowej generacji z niezależnym grzejnikiem przyczynia się do sterowania przełącznikiem chłodnicy i prędkością obrotową w czasie rzeczywistym. Tymczasem zoptymalizowany radiator rdzeniowy poprawia ponad 10% przy zmniejszeniu mocy grzejnika o 25%.

Dzięki niskiej prędkości i dużym silnikom z wysokim momentem obrotowym oraz wysokiemu przełożeniu nadbiegu, stanowiącemu rdzeń nowej platformy mocy, XCT 35 ma mocne osiągi, dużą ładowność, dobrą stabilność, która może osiągnąć wysoką dynamikę przy niskim zużyciu paliwa zmniejszonym o 12%, a wydajność jazdy poprawiona o 15%.

(4) Wygląd i humanizacja

Zaprojektowany przez dźwig ciężarowy XCMG generacji G, stabilny i elegancki model XCT 35 łączy w sobie mechanizmy stworzone przez człowieka, które kompleksowo promują humanizację pasującą do łatwej do spania koi w nowej kabinie kierowcy o niskim poziomie hałasu. Bardziej komfortową jazdę można osiągnąć, wyposażając ją w nowy pokład wykonany z aluminium i bardziej elegancki wygląd.

Dane techniczne:

Pozycja Jednostka Parametr

Wymiary

Całkowita długość mm 13065
Całkowita szerokość mm 2750
Całkowita wysokość mm 3540
Rozstaw osi mm 4900 + 1350
Tor mm 2308/2079/2079
Przedni zwis mm 2475 lub 2490
Zwis tylny mm 2740

Waga

Masa całkowita w podróży kg 35000

Obciążenie osi

1. oś kg 9000
2. oś kg 13000
3. oś kg 13000

Moc

Model silnika SC9DF290.1Q4 D10.31–40

SC9DF300.

2Q5

D10.31-50
moc znamionowa kw / (r / min) 213/1900 228/1900 221/1900 228/1900

znamionowy moment obrotowy

Nm / (r / min) 1400/1400

1390 / 1200-

1500

1400/1400

1390 / 1200-

1500

Podróżować

Szybkość podróży

Max. podróżować km / h 90
Min. szybkość podróży km / h 2,5 ~ 3

Średnica toczenia

Min. obrócenie m 22

Min. obrócenie

średnica na końcu wysięgnika

m

28,4

Min. ziemia mm 260
Kąt podejścia ° 19 (18) / 12
Kąt zejścia ° 13.5
Droga hamowania (przy 30 km / h)

m

10

Max. zdolność oceny % 42

Szczegóły Zdjęcie:

Przedstawienie firmy:

Szczegóły kontaktu
SINO VEHICLE &EQUIPMENT COMPANY LTD

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)